Poznaj zwyczajne metody odżywiania

Raw food, to coś więcej aniżeli zjadanie tylko jabłek i marchwi. Pasjonaci zdrowego stylu życia skłaniają się ku prostym sposobom odżywiania. Jednym z nich jest dieta oparta wyłącznie na surowych plonach, to znaczy dieta RAW. Trzeba posiadać troszkę informacji, ochoty i samozaparcia. Jeśli pragniemy się dobrze czuć, powinniśmy postępować rozsądnie i rzetelnie dostarczać swojemu organizmowi to, czego pragnie, aby mieć energię do aktywności i składniki odżywcze do sprawnego działania.

sprawdź dodatkowe informacje
Dziennikarz: F Delventhal
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W diecie raw dominują przede wszystkim surowe owoce i jarzyny, kiełki, orzechy, ziarna i suszone owoce. Jednocześnie dieta otwiera możność spożywania surowych ryb, oraz mięsa. Przez niektórych zwana dietą młodości zdobyła ogromne poważanie wśród wielu słynnych osób.

Polecamy też

Catering dietetyczny, czyli najlepszy sposób na to, aby zgubić zbędne kilogramy

idealna dieta owocowa dla każdego
Dziennikarz: Pink Sherbet Photography
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu coraz więcej słyszy się o przymusie dbałości o zdrowy wygląd. Wiadomo już, że nadmiarowe kilogramy negatywnie wpływają na kondycję całego układu krążenia i bardzo obciążają nasze serce. Dlatego mnóstwo osób decyduje się na walkę z nadwagą. Racjonalne żywienie pomoże zgubić zbędne kilogramy oraz korzystać z życia.


Do niedawna surowa dieta przepisy była kojarzona z dietą wegetariańską i wegańską, aczkolwiek po wnikliwych doświadczeniach potwierdzono że w przypadku tej diety spadek zagrożenia zachorowania na raka jest większe niż w wypadku diety, która otwiera jedzenie warzyw i owoców poddanych obróbce cieplnej - polecana strona internetowa.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.