Codzienna pielęgnacja roślin w doniczkach i przechowywanie jedzenia

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez roślin i kolorowych, pachnących dodatków w postaci ziół, kwiatów czy warzyw. Uprawa swojego ogródka w celu ich uprawy, nie zawsze jest proste. Nie każdy posiada działkę lub zwyczajnie kawałek żyznej gleby, gdzie mógłby posadzić swoje ulubione rośliny. Szczególnie niełatwą sytuację mają jednostki, które zamieszkują na blokowiskach. Może się tak okazać, że dysponują one zaledwie niewielką działkę przydomową, ale pomimo tego, nie mają ogromnego pola do manewru w tym temacie. Nie każdy może sobie pozwolić na dalekie podróże, do krajów słynących z cudownie pachnących, oryginalnych i różnorodnych przypraw.
rośliny
Dziennikarz: SDCDeaCerte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/30486689@N08/2932900010/
Wiadome jest, że odwiedzając jedno z takich krajów, na przykład w Maroku, możemy przywieźć do Polski wyjątkowe w swoim rodzaju przyprawy, których wszyscy nam będą zazdrościć. Jednak po pewnym czasie ich zapas się wyczerpie i co w takiej sytuacji? Jest na to jedna rada. Wystarczy zakupić tak zwane doniczki do ziół - sprawdź ciekawą ofertę. Są one odpowiednim wyjściem, szczególnie dla osób, które mieszkając w bloku, zdołają wyhodować zioła na własnym balkonie lub parapecie okiennym, mając do dyspozycji odpowiednie doniczki. Można je dostać szczególnie w sklepach z działami poświęconymi tematyce ogrodowej.


Polecamy też

Fototapety kuchenne, czyli w jaki sposób cieszyć się rewelacyjnym wnętrzem w miejscu, w którym spędzamy mnóstwo czasu

kuchnia z fototapetą na ścianie
Dziennikarz: renee_mcgurk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W kuchni przebywamy ogrom czasu – chcąc czy nie chcąc musimy przygotować posiłki dla naszych bliskich, a to zawsze zajmuje chociaż godzinkę bądź dwie. Szybko można zrobić makaron z serem, ale kiedy chcemy ugotować coś bardziej zachwycającego, trzeba dłuższej chwili.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.