Nietypowe rzeczy do kuchni!

Jest sobota, godzina dwudziesta, wraz ze ukochaną osobą wylegujecie się i oglądacie dawno zaplanowany film. Jest to jedna z nielicznych takich okazji, podczas której możecie nacieszyć się własnym towarzystwem i porozmawiać o rzeczach, które miały miejsce w powoli kończącym się już tygodniu.
sery
Dziennikarz: MSM MOŃKI
Treści źródłowe: MSM MOŃKI
Nagle niespodziewanie słychać dzwonek do drzwi, a w nich staje kilku waszych najlepszych znajomych, którzy nie wyobrażają sobie weekendu bez was. Nagle pani domu uświadamia sobie, że nie ma czym poczęstować swoich niezapowiedzianych gości i zastanawia się jak rozwiązać tą sytuację. Czy ta krótka anegdota nie brzmi znajomo? Jest jednak łatwe wyjście. Wystarczy wydobyć ze swojej kuchni deskę do serów i osobę, która w szybkim tempie zrobi drobne zakupy w pobliskim sklepie i sytuacja pod kontrolą. W jaki sposób? Bez wątpienia grupa przyjaciół nie odwiedza was w sobotni wieczór aby zjeść syty posiłek, ale aby spędzić miło wieczór.


Polecamy też

Fototapety kuchenne, czyli w jaki sposób cieszyć się rewelacyjnym wnętrzem w miejscu, w którym spędzamy mnóstwo czasu

kuchnia z fototapetą na ścianie
Dziennikarz: renee_mcgurk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W kuchni przebywamy ogrom czasu – chcąc czy nie chcąc musimy przygotować posiłki dla naszych bliskich, a to zawsze zajmuje chociaż godzinkę bądź dwie. Szybko można zrobić makaron z serem, ale kiedy chcemy ugotować coś bardziej zachwycającego, trzeba dłuższej chwili.


Dlatego bardzo dobrym pomysłem w takim wypadku są przekąski. Wystarczy w drobne dwadraciki pokroić rozmaite rodzaje serów. Może to być mieszanka sera pleśniowego, camemberta, radamera, mozzarelli czy parmezanu. Jako dodatek do wyżej wymienionych serów można przyszykować sos żurawinowy, oliwki czarne, kiść zielonych winogron, orzechy ziemne oraz liście zielonej sałaty. Gotowe składniki należy estetycznie poukładać na specjalnej desce do serów, a w pobliżu niej położyć małe wykałaczki do nabijania naszych przekąsek. Następnie wszyscy goście powinni usadowić się tak aby powstał okrąg i aby w jego centrum pani domu była w stanie postawić deskę z poczęstunkiem. Warto wspomnieć, że atutem opisanek deski jest dodatkowe urządzenie, które umożliwia jej rotację. Dzięki temu każdy z gości bez wysiłku będzie mógł dostać wybraną przekąskę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.