Polskie naczynia i garnki gwarantem wieloletniej użyteczności i wygody użytkowania

Telemarketing, skrzynki pocztowe wypełnione ulotkami i folderami, bilbordy, gazety i tematyczne magazyny – każde z opisanych źródeł reklamuje rozmaite produkty. Odzież, elektronika i nowinki technologiczne, kosmetyki czy motoryzacja to zaledwie garstka propozycji, na które możemy się w nich natknąć. Jednak bardzo często reklamy nakłaniają nas do kupowania towarów wyprodukowanych przez zagranicznych producentów, gwarantując jednocześnie, że ten konkretny zagwarantuje wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Ale czy tak jest naprawdę?
Kolekcja Pink Flowers marki Vittore Comforto
Dziennikarz: VITTORE COMFORTO
Treści źródłowe: VITTORE COMFORTO
Czy wszystko, co polskie, wywodzące się z Polski, na pewno musi być gorsze od zagranicznego? Kilkanaście lat temu powstała pewna polska firma świadcząca usługi telekomunikacyjne. Z roku na rok przynosiła coraz większe zyski, wciąż zatrudniała nowych pracowników i powiększała swoją ofertę. Jej kapitał pochodził całkowicie z polski, a firma tworzyła niezależną i mocną markę, a z jej usług korzystało wiele milionów ludzi mieszkających nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Mogło się wydawać, że to układ fenomenalny. Jednak parę lat wstecz ktoś wymyślił, by doskonale prosperujące przedsiębiorstwo odsprzedać… właścicielowi z zagranicy, który posiada wpływy w niemal całej Europie. Jednorazowy wysoki zastrzyk finansowy to jedyna zaleta wywodząca się z tego zabiegu. Wiele osób straciło pracę a państwo polskie nie zarabia już dzięki tej firmie tak dużo, jak zarabiało do tej pory. Na szczęście nie wszyscy właściciele i producenci z Polski myślą w ten sam dziwny sposób. Ceramika Bolesławiec (zobacz najpiękniejsze wory: ) to polska firma z siedzibą w województwie dolnośląskim w Bolesławcu.
Zajmuje się produkowaniem oraz dystrybucją rozpoznawalnych w niemal całej Europie wyrobów ceramicznych, takich jak filiżanki, wazony, talerze, półmiski, sztućce oraz garnki. W swojej szerokiej ofercie reklamuje nawet artykuły dekoracyjne, na przykład wazony, doniczki, świeczniki i inne. Ceramika z Bolesławca to jedyna taka na świecie. Poza wyglądem i funkcjonalnością, zapewnia bardzo wysoką jakość wykonania, która służyć może przez wiele długich lat korzystania z niej. Z kolei emalia Olkusz to polska firma z siedzibą w Olkuszu, produkująca i dystrybuująca naczynia emaliowane od 1907 roku. W 2000 roku zostały wprowadzone zmiany organizacyjne, ale przedsiębiorstwo doskonale prosperuje bez konieczności wsparcia pochodzącego od zagranicznych inwestorów. Jakość naczyń emaliowanych nie ma sobie równych! Służą swoim użytkownikom przez długi czas i w dalszym ciągu cieszą się wysoką renomą. Jak widać powyższe przykłady pokazują, że nie trzeba kupować u producenta spoza kraju, wchodzić z nim w spółkę lub sprzedawać mu całej firmy aby zagwarantować polskim produktom dobrą jakość. Polecam sprawdzenie ceramiki z Bolesławca a także naczyń emaliowanych z Olkusza, a nie będziecie zawiedzeni.


Polecamy też

Naklejki na lodówkę, zatem z jakich względów warto pomyśleć nad taką nietuzinkową ozdobą

ładnie urządzona kuchnia
Dziennikarz: anhhang
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Przyjemnie urządzone wnętrza mają ogromnie wpływają na nasz nastrój. Wchodząc do zadbanego pokoju dziennego z wygodnym umeblowaniem, eleganckimi firanami oraz przytłumionym światłem odczuwamy, jak puszczają nas wszystkie stresy. Więc staramy się kupować przepiękne zasłony do sypialni, duże poduchy do sypialni i puszyste dywany do pokoju naszego brzdąca.
2018/06/22, 13:55:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.