wymiana drzwi w mieszkaniu

Zgodnie z zarządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne muszą mieć minimalnie 90 cm szerokości. Mniejsze wymiary wytwarzane są dlatego, iż do połowy lat 90 minionego wieku standardem były skrzydła, a tym samym otwory drzwiowe o wielkości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

Brama garażowa
Dziennikarz: mrhayata
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W ciągu wieloletniej działalności wykreowała własne, fenomenalne wzornictwo. Jako profesjonalny producent drzwi firma Interdoor proponuje nie tylko porządne, lecz też efektywne rozstrzygnięcia. Każde drzwi są napełniane w pełni płytą izolacyjną i wyposażane w dwurzędowy układ gumek, dzięki czemu osiągają wysoką izolacyjność akustyczną.

Polecamy też

Fototapety kuchenne, czyli w jaki sposób cieszyć się rewelacyjnym wnętrzem w miejscu, w którym spędzamy mnóstwo czasu

kuchnia z fototapetą na ścianie
Dziennikarz: renee_mcgurk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
W kuchni jesteśmy wiele czasu – chcąc lub nie chcąc musimy przyszykować posiłki dla naszych bliskich, a to zawsze zajmuje choć godzinkę albo dwie. Szybko można zrobić makaron z serem, lecz kiedy chcemy ugotować coś szczególnie zachwycającego, potrzeba dłuższej chwili.


Projektując wymianę drzwi w domu, wypada wiedzieć jakie wielkości są nam potrzebne. Drzwi gerda można rozwierać na dużo rozwiązań, wobec tego powinniśmy wiedzieć które kupować, prawe, czy lewe, otwierane do środka, czy na zewnątrz, w ścianę, albo po ścianie - polecana oferta.

Do ciasnych pomieszczeń najbardziej odpowiednie będą dre drzwi przesuwne. Znaczącą zaletą układów przesuwnych jest oszczędność miejsca. Nie potrzebują odpowiedniego promienia do otwarcia, jak to jest w wypadku drzwi uchylnych. Warunkiem przy systemie naściennym przesuwnym jest pozostawienie pustego miejsca na ścianie, po jakiej przesuwane są drzwi.

Najbardziej popularne są drzwi gerda uchylne jednoskrzydłowe. Można wybierać spośród drzwi pełnych albo z przeszkleniami, drewnianych, albo z płyt MDF/HDF, okleinowych, względnie fornirowanych. Drzwi garażowe występują w wielu wzorach i barwach, są też takie, jakie łączą kilka typów półproduktów - sprawdź ofertę
Drzwi zewnętrzne
Dziennikarz: IFTM Internorm
Treści źródłowe: IFTM Internorm
Mogą być otwierane, czy też uchylne, segmentowe, albo rolowane, całość jest zależny od ilości miejsca. Napęd razem z automatyką kierującą to znaczny nakład pieniężny, jakkolwiek ceny są przeróżne.

Zazwyczaj bramy proponowane są w kilku podstawowych barwach, a odmienne barwy, bądź wykończenie okleiną potrzebuje dofinansowania. Porównując ceny bram, należy się dowiedzieć co składa się na wartość. Najpoprawniej nabywać drzwi garażowe razem z osprzętem i usługą zamontowania. Należałoby się też zastanowić, czy potrzebujemy drzwi ocieplane, bo ich ceny są stosownie większe.
2018/07/12, 01:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.