Kuchnie twoich marzeń
Ciepłe wnętrza na jesienną szarugę
Dziennikarz: Franc Gardiner
Treści źródłowe: Franc Gardiner

Nastrojowe wnętrze kuchni

wymaganym elementem kuchni są sztućce oraz serwisy obiadowe, ponieważ nie możemy się bez nich obyć przy spożywaniu posiłków . Mogą nam się także być potrzebne różnego rodzaju akcesoria kuchenne np. szybkowary lub specjalne szatkownice.
Czajnik ceramiczny

Wszystko, co ważne w kuchni

Talent do gotowania to jedynie kawałek sukcesu. Bardzo ważne są też odpowiednie akcesoria kuchenne, które pozwalają kucharzowi osiągnięcie pełni zdolności. Kucharz musi dysponować sprawdzonym sprzętem, by móc kreować spory wachlarz potraw. A gdy już przyrządzi smakołyki, należy je jakoś estetycznie podać.
Czajnik ceramiczny

Lato pod znakiem zdrowia

Letnią porą każdy powinien być pogody i pełen energii. Sprzyja temu zazwyczaj pogoda ku temu sprzyjająca, dlatego nasza dieta także powinna temu dopomagać. W letnim okresie bez trudu jest rozpocząć zdrową dietę, ponieważ jest to sezon na wiele owoców i warzyw. Ważną zaletą może okazać się fakt, że może zostać to naszym nawykiem żywieniowym. A w jaki sposób przyrządzać takie potrawy? Każde wyposażenie kuchni idealnie do tego pasuje.
Szklany garnek z ceramiczną pokrywką
Dziennikarz: Neoflam
Treści źródłowe: Neoflam

Jakie akcesoria przydają się w kuchni

Gdy aranżujemy mieszkanie na pewno dotrzemy do chwili wyposażania kuchni. Czego potrzebujemy, żeby gotowało nam się miło, łatwo i nie było to dla nas udręką? Oczywiście na początku spójrzmy na serwisy obiadowe
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Serwisy obiadowe wciąż w modzie

Jeszcze kilka lat temu popularnym prezentem ślubnym wręczanym młodemu małżeństwu były serwisy obiadowe. Elegancja złączona z użytecznością to wyraźny walor tego podarunku. Niektórym małżeństwom udaje się zachować darowane serwisy obiadowe w prawie nietkniętym stanie przez kilkadziesiąt lat.
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Czy wiesz jak umilić sobie czas w domu?

Zazwyczaj zastanawiamy się co robić wieczorem czy w wolny dzień. Czy może wyjść potańczyć, wyjechać na wycieczkę albo możemy zwyczajnie się polenić. Nie trzeba wcale ruszać się z domu, aby miło spędzić kilka chwil. Możemy zaprosić przyjaciół na coś pysznego, albo na wspólne oglądanie telewizji, możemy spędzić czas tylko w towarzystwie domowników. Najlepiej umilić sobie ten czas dobrą przekąską lub lampką wina. Wspaniałym pomysłem na coś pysznego do przekąszenia, co absolutnie nie wymaga pracy jest fondue.
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Jakie akcesoria przydają się w kuchni

Kiedy urządzamy mieszkanie na pewno dotrzemy do etapu wyposażania kuchni]. Co jest niezbędne, aby gotowało nam się dobrze, łatwo i nie stało się to dla nas udręką? Naturalnie na początku spójrzmy na serwisy obiadowe.
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Gadżety kuchenne dla każdego

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w domu. Wspólne posiłki budują atmosferę, dają odpocząć i wspaniale spędzić kilka chwil. Zwykle w kuchni władzę ma kobieta, czasem mężczyzna, czasem pichcą oboje, nie istnieją tu sztywne zasady. Przyjemniej jednak spędzać czas jak ma się porządne wyposażenie kuchni.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.