Akcesoria do kuchni i nie tylko
Czajnik ceramiczny

Porcelana obiadowa

Zastawa stołowa jest detalem nieodzownym w każdym domu. Naczynia są niezbędne do korzystania, każdego dnia, w trakcie serwowania śniadań, obiadów a także posiłków wieczorowych. Większa część Pań domu posiada, przynajmniej dwa serwisy obiadowe. Pierwszy służy do serwowania codziennych posiłków, zaś drugi jest wystawiany wyłącznie na specjalne sytuacje, takie jak urodziny, imieniny lub święta.
kuchnia
Dziennikarz: KOMANDOR
Treści źródłowe: KOMANDOR

Niezbędnik kucharza

Przenosisz się do nowego mieszkania? Zbudowałeś domek jednorodzinny? Przed tobą dużo pracy. Urządzanie domu to godziny snucia się po marketach, kupowania pasujących okien i żaluzji, montowania i transportu mebli. Wobec natłoku rzeczy do kupienia, przywiezienia i zainstalowania, nierzadko nie pamiętamy o bardzo ważnych rzeczach, jakimi są akcesoria kuchenne.
kuchnia
Dziennikarz: CAD Projekt K&A
Treści źródłowe: CAD Projekt K&A

Czego jeszcze nie masz w swojej kuchni

Najważniejszym elementem jest wyposażenie kuchni. powinny się w niej znajdować sztućce, garnki, patelnie oraz serwisy obiadowe. nie raz głowimy się nad tym jak w jakiej stylistyce powinniśmy wykończyć naszą kuchnię, aby była w szczególności efektywna i zarazem przyjazna dla lokatorów. Jeżeli posiadamy niewielką kuchnię bardzo ważne jest, aby projekt był dokładnie przemyślany.
Ciepłe wnętrza na jesienną szarugę
Dziennikarz: Franc Gardiner
Treści źródłowe: Franc Gardiner

Nastrojowe wnętrze kuchni

wymaganym elementem kuchni są sztućce oraz serwisy obiadowe, ponieważ nie możemy się bez nich obyć przy spożywaniu posiłków . Mogą nam się także być potrzebne różnego rodzaju akcesoria kuchenne np. szybkowary lub specjalne szatkownice.
Okno programu CAD Wnętrza

Aranżacje wnętrz

Wielu z nas staje przed problemem jak chcemy urządzić nasze lokum . Jakie aranżacje wybrać, aby było nietypowe. Szukamy nowatorskich, atrakcyjnychofert i staramy się je zastosować w naszych czterech kątach.
Czajnik ceramiczny

Wszystko, co ważne w kuchni

Talent do gotowania to jedynie kawałek sukcesu. Bardzo ważne są też odpowiednie akcesoria kuchenne, które pozwalają kucharzowi osiągnięcie pełni zdolności. Kucharz musi dysponować sprawdzonym sprzętem, by móc kreować spory wachlarz potraw. A gdy już przyrządzi smakołyki, należy je jakoś estetycznie podać.
Widelec
Dziennikarz: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprzęt Berghoff

Akcesoria do kuchni to nie lada wyzwanie dla każdej pani domu. Typ mebli, sprzęt elektroniczny, czy naczynia to główne części urządzenia tego pomieszczenia. Ponieważ meble oraz elektronikę zakupuje się przeważnie do całego mieszkania, skoncentrujemy się na najistotniejszym atrybucie kuchennego sprzętu, czyli na garnkach. Spośród dostępnych na rynku zdecydowanie wyróżniają się garnki Berghoff. Wykonane ze stali szlachetnej garnki Berghoff pozwolą Ci na szybkie, proste a także oszczędne gotowanie.
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Serwisy obiadowe wciąż w modzie

Jeszcze kilka lat temu popularnym prezentem ślubnym wręczanym młodemu małżeństwu były serwisy obiadowe. Elegancja złączona z użytecznością to wyraźny walor tego podarunku. Niektórym małżeństwom udaje się zachować darowane serwisy obiadowe w prawie nietkniętym stanie przez kilkadziesiąt lat.
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Czy wiesz jak umilić sobie czas w domu?

Zazwyczaj zastanawiamy się co robić wieczorem czy w wolny dzień. Czy może wyjść potańczyć, wyjechać na wycieczkę albo możemy zwyczajnie się polenić. Nie trzeba wcale ruszać się z domu, aby miło spędzić kilka chwil. Możemy zaprosić przyjaciół na coś pysznego, albo na wspólne oglądanie telewizji, możemy spędzić czas tylko w towarzystwie domowników. Najlepiej umilić sobie ten czas dobrą przekąską lub lampką wina. Wspaniałym pomysłem na coś pysznego do przekąszenia, co absolutnie nie wymaga pracy jest fondue.
fondue
Treści źródłowe: www.garneczki.pl

Jakie akcesoria przydają się w kuchni

Kiedy urządzamy mieszkanie na pewno dotrzemy do etapu wyposażania kuchni]. Co jest niezbędne, aby gotowało nam się dobrze, łatwo i nie stało się to dla nas udręką? Naturalnie na początku spójrzmy na serwisy obiadowe.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.