Sprzęt
kuchnia
Dziennikarz: Robert Kintner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fundamentalne przedmioty, które muszą znaleźć miejsce, w naszych kuchniach

Wielu ludzi mówi, że kuchnia jest centrum domu i to tam powstaje specyficzna aura, której absolutnie nie da się skopiować. Jednak ludzie mający styczność z urządzaniem mieszkań, zyskali świadomość, iż kuchnia jest najbardziej kłopotliwym pokojem. Na potwierdzenie tej tezy z łatwością można odnaleźć mnóstwo dowodów, lecz jednym z nich z pewnością jest fakt, iż w takim miejscu na pierwszym miejscu musimy postawić użyteczność. Rzecz jasna nie oznacza to, iż jesteśmy zmuszeni zrezygnować z upodobań wizualnych.
kuchnia
Dziennikarz: KOMANDOR
Treści źródłowe: KOMANDOR

Niezbędnik kucharza

Wprowadzasz się do nowego mieszkania? Nabyłeś domek jednorodzinny? Będzie sporo roboty. Meblowanie czterech kątów to wiele dni spacerowania po sklepach, wybierania odpowiednich farb i zasłon, kompletowania i transportu mebli. Wobec masy przedmiotów do kupienia, postawienia i zainstalowania, czasami zapominamy o istotnych rzeczach, jakimi są akcesoria kuchenne.
Widelec
Dziennikarz: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprzęt Berghoff

Akcesoria do kuchni to nie lada wyzwanie dla każdej pani domu. Typ mebli, sprzęt elektroniczny, lub naczynia to kluczowe części urządzenia tego pomieszczenia. Ponieważ meble oraz elektronikę zakupuje się najczęściej do całego mieszkania, skoncentrujemy się na najistotniejszym elemencie kuchennego sprzętu, czyli na garnkach. Z dostępnych na rynku zdecydowanie wyróżniają się garnki Berghoff. Wykonane ze stali szlachetnej garnki Berghoff pozwolą Ci na szybkie, łatwe i ekonomiczne gotowanie.
nowoczesna kuchnia
Dziennikarz: thekitchendesigner.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos

Drobny praktyczny sprzęt AGD w kuchni

W obecnych czasach właściwie każdą powszednią aktywność możemy sobie w ten czy inny sposób uprościć. Umożliwia to postęp technologii każdego rodzaju, dostępność wszelkich sprzętów i ich niskie ceny. Świetnym przykładem jest przygotowywanie posiłków. Drobny przydatny sprzęt AGD bardzo ułatwia wszystkie czynności z nim powiązane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.