Sklep
kuchnia z fototapetą na ścianie
Dziennikarz: renee_mcgurk
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fototapety kuchenne, czyli w jaki sposób cieszyć się rewelacyjnym wnętrzem w miejscu, w którym spędzamy mnóstwo czasu

W kuchni przebywamy ogrom czasu – chcąc czy nie chcąc musimy przygotować posiłki dla naszych bliskich, a to zawsze zajmuje chociaż godzinkę bądź dwie. Szybko można zrobić makaron z serem, ale kiedy chcemy ugotować coś bardziej zachwycającego, trzeba dłuższej chwili.
gadżety do kuchni
Dziennikarz: mrjoy.pl
Treści źródłowe: mrjoy.pl

Nietypowe rzeczy do kuchni!

Jest szósty dzień tygodnia, późny wieczór, wspólnie ze ukochaną osobą wylegujecie się i oglądacie dawno zaplanowany film. Jest to jedna z nielicznych takich okazji, w której możecie nacieszyć się własnym towarzystwem i porozmawiać o rzeczach, które miały miejsce w powoli kończącym się już tygodniu.
zioła
Dziennikarz: PRAKTIKER
Treści źródłowe: PRAKTIKER

Codzienna pielęgnacja roślin w doniczkach i przechowywanie jedzenia

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez roślin i zielonych, aromatycznych dodatków w formie ziół, kwiatów czy jarzyn. Prowadzenie własnego ogródka w celu ich hodowli, nie zawsze jest proste. Nie każdy posiada działkę lub zwyczajnie część żyznej ziemi, gdzie mógłby posiać własne wybrane rośliny. Szczególnie niełatwą sytuację mają osoby, które zamieszkują na blokowiskach. Może się tak zdarzyć, że dysponują one zaledwie niewielką działkę przydomową, ale mimo tego, nie mają wielkiego pola do manewru w tym temacie. Nie każdy może sobie pozwolić na zagraniczne podróże, do krajów słynących z cudownie aromatycznych, autentycznych i różnorodnych przypraw.
Widelec
Dziennikarz: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Sprzęt Berghoff

Akcesoria do kuchni to nie lada wyzwanie dla każdej pani domu. Typ mebli, sprzęt elektroniczny, lub naczynia to kluczowe części urządzenia tego pomieszczenia. Ponieważ meble oraz elektronikę zakupuje się najczęściej do całego mieszkania, skoncentrujemy się na najistotniejszym elemencie kuchennego sprzętu, czyli na garnkach. Z dostępnych na rynku zdecydowanie wyróżniają się garnki Berghoff. Wykonane ze stali szlachetnej garnki Berghoff pozwolą Ci na szybkie, łatwe i ekonomiczne gotowanie.

Czy da się powiązać gusta w kuchni z korzystnymi rozwiązaniami?

Każda prawdziwa kucharka śni o praktycznie urządzonej i modnej kuchni. Nowoczesna kuchnia cechuje się minimalizmem i funkcjonalnym designem. Im bardziej minimalistyczne są meble kuchenne, tym korzystniej można rozplanować ułożenie mebli kuchennych. Gustowna zabudowa kuchenna przypomina nadzwyczaj naszkicowane figury matematyczne z podkreśloną fakturą, uchwyty zazwyczaj są schowane, a fronty mebli z drewna bądź nieco lakierowane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.